POI RICHPOI services for GPS and Android / iPhone cell phones


 POI RICHPOI services for GPS and Android / iPhone cell phones

O nas < < <

Powstała w 2005 roku, dziś już obecna w wielu krajach NaviPro Group, współpracując z wieloma przedstawicielami przemysłu nawigacyjnego buduje i stale opiekuje się systemami richpoi. Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że najsłynniejsze, wiodące światowe firmy – Garmin International Inc (USA) i producent iGO My way - Nav N GO Ltd. – wybrały Grupę NaviPro swoim oficjalnym partnerem.

Dzięki naszej współpracy aktualne informacje NaviPro są dostępne na niemal 70 (!) popularnych urządzeniach GPS. Opatrzone nazwą NaviPro aplikacje smartPOI i richPOI stworzyły na całym świecie nowy środek informacji i marketingu, umożliwiający użytkownikom prostą i zrozumiałą orientację, a dla współpracujących z NaviPro firm będący przyjaznym cenowo, a zarazem niezwykle skutecznym sposobem informowania i pozyskiwania klientów.

Swą niezwykłą popularność NaviPro zawdzięcza nie tylko osiągalnemu dla każdego stosunku ceny do wartości. Dajemy także odpowiedź na coraz częstsze problemy użytkowników GPS, jako że za aktualnością danych NaviPro nie stoi nieregulowana i niekontrolowana publiczna działalność, lecz właściwie pojmowane dobro firmy. Toteż wspólnym – naszym i naszych partnerów – interesem jest nawet codzienne zapewnienie aktualizacji danych zainteresowanym osobom, którymi dla nas są użytkownicy, natomiast dla naszych partnerów – ich klienci. Również stąd bierze się drugi ważny powód naszej popularności: informacja każdorazowo dostarczana jest bezpośrednio przez właściciela firmy/punktu – to on jest najbardziej świadomy zmian i uaktualnień, naturalne jest zatem, że także nasi użytkownicy najchętniej przyjmują informacje właśnie od właściciela, jako że jest to jedyną gwarancją ich wiarygodności.

Nasz misja – niezależnie od tego, w jakim kraju znajduje się nasza firma – jest zawsze taka sama: uczynić Twoją firmę bardziej konkurencyjną i pomóc jej odnosić sukcesy dzięki przedstawieniu Twojego biznesu nowym odbiorcom, a także pomaganiu zarówno nowym, jak i dotychczasowym klientom w dotarciu do Twojej firmy.

Lub też: „dostarczamy klientów do domu”!

Nawiąż z nami kontakt jeszcze dziś, aby i Twoja firma mogła wreszcie doświadczyć, że profesjonalny marketing to nie wydatek, ale inwestycja,
która najszybciej przynosi wciąż nowe dochody!

NaviPro International - Polska
Adres korespondencyjny:
ulica 7 01-179 Warszawa
Obsługa klienta:

+48 518-87-
Bank Zachodni WBK S.A.
74 1090 2851 0000 0001Nawiąż z nami kontakt jeszcze dziś, aby i Twoja firma mogła wreszcie doświadczyć, że profesjonalny marketing to NIE wydatek, ale inwestycja, która najszybciej przynosi wciąż nowe dochody!

FORMULARZ KONTAKTOWY
Wszystkie pola oznaczone * są obowiązkowe.

Prosimy o podanie jak najbardziej szczegółowych informacji w oknie poniżej.
Imię*

Nazwisko*

Adres e-mail*

Pytanie

Informacje dodatkowe
(max. 1000 znaków)

Pozostało jeszcze: